Özel Nilüfer Yaşam Engelli Bakım Merkezi'ne Hoşgeldiniz

Ziyaret Saatleri : Pazartesi - Pazar 10.00 : 17.00
  İletişim : +90 (224) 494 17 99 tr eng

ZİYARETÇİ KURALLARI

SEVGİLİ ZİYARETÇİLERİMİZ

I. ENGELLİ ZİYARETLERİ
Koronavirus ( Covid- 19) salgını nedeni ile ;
Ziyaretler açık havada sosyal mesafe koşullarını koruyarak yapılacaktır. Ziyaret saatleri: 10:00 -12:00 – 15:00 – 17:00

II. TEDARİK VE SATIN ALMA TEDBİRLERİ
Kuruluşumuz tarafından satın alınan ürünler ve kuruluşumuza gönderilen kargoları lütfen bina içerisine girmeden giriş bölümünde bulanan ürün kabul standımıza bırakınız. Tüm ürün ve paketler çalışanlarımız ve engelli bireylerimizin yararı için dezenfekte edildikten sonra ilgili birimlere gönderilecektir.

III. ZARURİ DURUMLAR
a) Sağlık Bakanlığına bağlı 112 acil servis vb. birimlerin binaya girmeden giriş bölümünde bulanan galoşlardan alıp, tek kullanımlık önlük giymeleri ve ellerini antiseptik sıvı ile dezenfekte etmeleri gerekmektedir.
b) Resmi kurumlarca yapılacak denetimlerde yukarıda yazılı tüm kurallar geçerli olup zaruri olmadıkça katlara çıkılmamasını önemle rica ederiz.
c) Teknik servis ekibi ve elektrik su vb. aboneliklerin faturalandırılması amacıyla gelen misafirlerimiz için yukarıdaki tüm kurallar geçerli olup görevli personel nezaketinde işlem yapmaları gerekmektedir.

IV. YENİ MÜRACAATLAR
a) Kuruluşumuza engelli ve yaşlı kabul talepleriniz için geçici bir süre yüz yüze görüşme yapılamayacaktır. İlgili talepleriniz için kuruluşumuza mail ve telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
b) Hijyen ve izolasyon kurallarına uymamız sebebi ile bir süre yüz yüze görüşme yapamamaktayız. Bu sebeplerden dolayı iş başvurularınız telefon ve web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.