Özel Nilüfer Yaşam Engelli Bakım Merkezi'ne Hoşgeldiniz

Ziyaret Saatleri : Pazartesi - Pazar 10.00 : 17.00
  İletişim : +90 (224) 494 17 99 tr eng

DENETİM RAPORU

BURSA’DA İLK VE TEK TEŞEKKÜR BELGELİ ENGELLİ MERKEZİ

Kuruluşumuz, Nilüfer Yaşam Bakım Merkezi vermiş olduğu hizmete yakışır bir belge ile hizmet hayatına büyüyerek devam ediyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca yapılan yıllık rutin Denetiminden tam not alarak Bursa’nın İLK ve TEK teşekkür belgeli kurumu olmaya hak kazandı.

Bakanlık Denetim Kurulu Başkanlığınca verilen yazılı belge’de kurumumuza hitaben ‘ Özel Nilüfer Bakım Merkezinin hizmet amacına uygun, çağdaş, fonksiyonel olarak düzenlendiği, çalışanların engelli bireylerle ilgili tutum ve davranışları ile ilgili düzeylerinin yüksek, övgüye değer olduğu, hizmette bütünlüğün sağlandığı belirlenmiş, hizmette ve buna ilişkin işleyişte her hangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı, gözlenmiştir’ ibareleri kullanılmıştır.
Ayrıca yerleşim durumumuz hakkında ise temizliğe dikkat çekilerek ‘ Özel Nilüfer Yaşam Bakım Merkezi 64 yatak kapasiteli olup Kuruluşun fiziki koşullarının genel olarak hizmetin amacına uygun olduğu, engelli bireylerin kalmakta olduğu odaların temiz ve bakımlı olduğu …’ vurgusu yapılmıştır.

Bakanlık tarafından belgelenen standartlar üstü hizmet kalitemizi yenilik anlayışına sahip yönetim kurulumuz ve tüm çalışan kadrolarımız ile yükseltmeye devam edeceğiz.